Home / SLUŽBY / Doprava

DOPRAVA OSOB SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENIORŮ

Služba je určena osobám se zdravotním postižením a seniorům, kteří mají bydliště v okrese Svitavy.

Taxík

Služba je určena osobám se zdravotním postižením, seniorům a osobám s chronickým onemocněním,  dále osobám, které jsou z důvodu nemoci nebo úrazu dočasně pohybově omezené (zlomená ruka, noha apod.).
 
Služba je určena osobám, které  mají bydliště v okrese Svitavy.
 
Zajišťujeme dopravu pro osoby se zdravotním postižením a seniory, osoby s chronickým onemocněním a osoby  dočasně pohybově omezené např. po úrazu (zlomená ruka, noha apod.).
Děti dopravujeme do škol, na kulturní a sportovní akce, k lékaři, do lázní apod.
 
Dospělé osoby dopravujeme např. k lékaři, na rehabilitaci, na úřady, do lázní, do nemocnice, za službami, na kulturní akce, na návštěvy příbuzných a známých, na pedikúru, na nákupy apod.,  

Dopravujeme i mimo okres Svitavy (např. k lékaři do Pardubic, Brna, Olomouce, na instituce do Prahy, do lázní Brandýs nad Orlicí, Hamzova léčebna Luže - Košumberg apod.).

Dopravu zajišťujeme v pracovních dnech od 6,00 do 18,00 hod.

  • Ford Tourneo Custom 5 místný „Taxík Maxík,“ speciálně upravený na dopravu osob na vozíku
  • Ford Tourneo Connect 7 místný.
  • Citroën Berlingo 5 místný

Všechny tři automobily jsou označeny logem naší organizace.

Službu si můžete objednat  telefonicky na čísle:  730 844 717, ve všedních dnech od 8:00 do 14:00 hod. nebo osobně u řidiče.

Osobám, které jsou při nástupu do vozidla agresivní, pod vlivem návykových látek (alkohol, omamné látky) nebude mu služba poskytnuta. Pokud se stane, že klientovi bude poskytnuta služba a klient řidiči cestu nezaplatí. Případně nezaplatí fakturu za cestu, kdy požadoval dovézt mimo Svitavy, nebude mu dále přepravní služba poskytována. Služba bude případně poskytována až klient uhradí veškeré pohledávky. V tom případě při dalším poskytování služby bude požadována od takovéhoto klienta platba předem.

Službu poskytujeme za úhradu- viz.ceník